Loading...

Novinky na stránke

pridané: 08 Sep 2009 Garancia vrátenia peňazí

Snažíme ponúkať tovar, ktorý by mal spĺňať také požiadavky, aby speli k najvyššej spokojnosti našich zákazníkov. Vrátenie tovaru kúpeného cez internet má spotrebiteľ nárok do siedmich pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. My Vám ponúkame viac!

Garancia vrátenia peňazí

Viac...

pridané: 07 Sep 2009 Promo akcia za perfektné ceny

V našej novej ponuke Vám prezentujeme kolekciu náušníc v sedemnástich rôznych farbách. Náušnice sú jednoduchého okrúhleho tvaru, no v modernom trende. Pri výbere správnej farby, Vás nádherne zvýraznia.

Túto novinku Vám ponúkame v uvádzacej cene s 20% zľavou! Bežná cena bude 12 €.

Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements

Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements Naušnice Swarovski Elements

Naušnice Swarovski Elements

Keď nezaváhate, ušetríte.

Viac...

pridané: 01 Sep 2009 Filtrovanie produktov

V kategórii náušníc Swarovski sme pridali možnosť filtrovania produktov podľa farieb krištáľu. Tu si môžete pozrieť zoznam všetkých farieb.

Táto možnosť bude čoskoro pridaná pre ďalšie produkty.

pridané: 31 Aug 2009 Komentáre a hodnotenia produktov

Spustili sme možnosť komentovania a hodnotenia produktov. Pri každom produkte máte možnosť tovar ohodnotiť a napísať svoj dojem. Tak sa podelíte s Vašou mienkou s ostatnými zákazníkmi a pomôžete im pri výbere. Váš názor je dôležitý aj pre nás.

Viac...

pridané: 29 Aug 2009 Opis produktov

Opisy produktov postupne dopľňame. Ak pri produkte, ktorý ste si vybrali, nie je kompletný opis /rozmery, popis, atď./ kontaktujte nás prosím mailom. Odpovieme hneď ako to bude možné.

Viac...

pridané: 28 Aug 2009 Sme na Twitteri!

MimiWatch je konečne na twitteri, ak chcete vedieť aktuálne novinky a nechcete si nechať újsť horúce ponuky sledujte nás twitter.com/MimiWatch

 

Twitter

Viac...

pridané: 27 Aug 2009 Nová stránka spustená

Vítame Vás

na našej novej, vylepšenej a obohatenej stránke

mimiwatch.sk

 

Naším úsilím je zdokonaliť naše služby, zjednodušiť a sprehľadniť celú stránku. Keďže nový e-shop je ešte vo vývoji, postupne v ňom dopĺňame informácie a niektoré texty. Budeme radi, ak nás budete informovať o prípadných chybách a zároveň uvítame všetky Vaše podnety, nápady a pripomienky, ktoré nám spoločne pomôžu vytvoriť stránku, ktorú budete radi navštevovať.

Pri prvom prihlásení alebo objednávke si skontrolujte Vaše kontaktné údaje, opravte alebo poprípade doplňte chýbajúce.

História Vašich objednávok z pôvodnej verzie stránky bude dostupná už čoskoro.

Podrobnejšie popisy produktov a iné údaje, dôležité pri Vašom rozhodovaní pri kúpe tovaru, budú dopĺňané taktiež v priebehu nasledujúcich dní. V prípade akýchkoľvek otázok, nás môžete kontaktovať mailom.

 

Tešíme sa na Vaše podnety a veríme, že obohatený sortiment o

Swarovski elements

Vás zaujal a potešil.

Viac...

Made with CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements
Garancia vrátenia peňazí