Ochrana súkromia

Prehlásenie o ochrane súkromia

MimiWatch.Sk sa zaväzuje rešpektovať a ochraňovať Vaše súkromie. MimiWatch.Sk sa zaviazal chrániť vaše osobné údaje a postupuje v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

 

Zabezpečenie osobných údajov

MimiWatch.Sk je zaviazané k ochrane a zabezpečeniu vašich osobných údajov. Používame množstvo zabezpečovacích technológií a postupov k tomu, aby sme ochránili vaše osobné údaje pred neoprávneným prístupom, alebo použitím. Ak nám pri objednávaní tovaru alebo využití služieb zveríte vaše osobné údaje, môžete si byť istý, že ich použijeme len k zaisteniu a udržovaniu kontaktu medzi vašou osobou a našim obchodom. MimiWatch.Sk nepredáva ani žiadnym spôsobom neprenajíma vaše osobné údaje nikomu inému. Ak nebudeme mať váš písomný súhlas alebo ak zákon nebude vyžadovať inak, nebudeme zdieľať vaše osobné údaje, ktoré nám poskytnete online.

 

Údaje, ktoré zhromažďujeme

MimiWatch.Sk prevádzkuje stránky na ktorých môžete objednávať produkty alebo služby, zadávať požiadavky a registrovať sa v zasielaniu materiálov. Osobné údaje ktoré sú zhromaždené na týchto stránkach, sú fakturačné informácie, dodacia adresa, kontaktná osoba, telefónne spojenie, emailová adresa a obchodné transakcie.

 

Prístup k osobným údajom

MimiWatch.Sk pre vás pripravil možnosť vaše osobné údaje kedykoľvek kontrolovať a aktualizovať v záložke Váš profil. Prihlásiť sa k odberu informácií o našich produktoch alebo službách. Poskytneme vám tiež možnosť oznámiť nám, že si neprajete dostávať od nás nevyžiadané materiály pre priamy marketing a urobíme všetko preto aby sme také žiadosti rešpektovali.

 

Prečo tieto informácie zhromažďujeme

MimiWatch.Sk bude zhromažďovať a používať vaše osobné údaje iba s vašim vedomím a súhlasom, a to pre objednávanie, prípadne následné používanie produktov a služieb. Môžeme používať vaše osobné údaje pre účely súvisiace s poskytovaním služieb vašej osobe, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzavretie zmluvy, poskytovanie služieb a produktov, prípadne informácií ktoré žiadate či odpovedí na vaše sťažnosti alebo dotazy.

 

Súhlas s poskytnutím osobných údajov

MimiWatch.Sk získava váš dobrovoľný súhlas so zaradením poskytnutých údajov do databázy spoločnosti a ich ďalším spracovaním registrácií na našich stránkach. Ak sa rozhodnete poskytnúť nám osobné údaje (akékoľvek informácie, podľa ktorých sa dá identifikovať vaša osoba), si buďte istý že budú použité s cieľom podporovať vás ako nášho zákazníka.