Loading...

Made with CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements

Ponúkame Vám originálne šperky Swarovski?

V súčasnosti sa veľakrát objavuje otázka, či šperky, ktoré Vám ponúkame, sú originálne šperky Swarovski. Odpoveď je jednoznačná: áno, naše šperky sú originálne vyrábané pod ochrannou známkou Swarovski Crystallized TM.

Rakúska firma Swarovski, známa už na celom svete, vyrába totiž dve rozdielne rady produktov vo svete šperkov. Originálne šperky sú označené logom firmy, a to je labuť. Tieto sa však predávajú výhradne a to musíme zdôrazniť, že naozaj výhradne, len v sieti firemných značkových predajní. V iných obchodoch, či už klenotníctvach alebo špecializovaných predajniach na šperky a bižutériu, originál Swarovski šperk s labuťou nenájdete. Sú podstatne drahšie, aj keď kvalitou porovnateľné s výrobkami s označením Swarovski Crystallized TM, označované aj ako Swarovski elements. Táto druhá originálna rada je určená pre ďalších výrobcov, dizajnérov a odberateľov, aby tak mohlo vzniknúť mnoho ďalších šperkov od rozličných firiem, ktoré pri ich výrobe do nich vložia svoj nápad, vycibrený šarm a um. Ide o samotné krišťály. Je to v podstate podobný postup, ako keď sa neopracované diamanty dodajú šperkárovi, aby z nich vyrobil nový šperk. Tak to je s krištálmi, ktoré dodáva firma Swarovski na ďalšie spracovanie rôznym firmám. Všetky firmy, ktoré takto Swarovski elements spracovávajú, musia mať na to povolenie od domovskej firmy. Niektoré firmy však v snahe o najnižšiu cenu, používajú nekvalitné kovy. Náš výhradný dodávateľ šperkov Swarovski Crystallized TM vyrába šperky výhradne zo striebra 925/1000 s povrchovou úpravou Rhodium, čo im dodáva dlhšiu životnosť a sú antialergické.

Made with CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements

Swarovski Crystallized TM sú teda svetovým znakom vynikajúceho šperkárskeho umenia, majstrovskej kvality a originality, pôvabu a šarmu, krásy a príťažlivosti.

 

Z histórie Swarovski

Pojem Swarovski sa stal v oblasti šperkov známym, hlavne kvôli svojej vysokej kvalite. Bižutéria a šperky Swarovski sú známe po celom svete. Firmu založil Daniel Swarovski, ktorý sa narodil v roku 1862 v Čechách. Vďaka svojmu nadšeniu pre krásno, sa vyučil v sklárskej a bižutérnej firme Gebrüder Feix. Keď mal Daniel Swarovski 30 rokov, nechal si patentovať brusný stroj. O tri roky neskôr, teda v roku 1895, zakladá trojica mužov v zložení Danielom Swarovskim, Franzom Weisom a Armandom Kosmanom podnik na výrobu šperkov a bižutérie v tyrolsom mestečku Wattens. Výroba šperkov sa rýchlo rozbehla a začali ich vyvážať do celého sveta. Aby firma nebola závislá od dodávateľov surového sklového materiálu, tak v roku 1913 majú už aj vlastnú skláreň. V roku 1956 zakladateľ firmy Daniel Swarovski umiera a vedenie firmy preberá jeho syn. Firma v Rakúsku nevyrába len šperky, ale aj zväčšovacie sklá a ďalekohľady, krištáľové lustre, sklenené figúrky, rôzne módne doplnky..… Vlastnú kolekciu svojich šperkov predstavila firma Swarovski v roku 1977 a odvtedy to robia dvakrát ročne. Je teda zrejmé, že firma stále určuje celosvetový trend v tomto krásnom obore.

My Vám ponúkame šperky s brúsenými krištáľmi CRYSTALLIZED™ – Swarovski Elements. Swarovski elements sú vlastne rôzne tvary krištáľov, napríklad kocky, srdiečka, obdĺžniky, slzičky, z ktorých sú vyrábané šperky spolu so striebrom 925/1000 s povrchovou úpravou Rhodium, čiže antialergické. V ponuke máme množstvo náušníc, príveskov, náhrdelníkov, náramkov, prsteňov alebo celých súprav. Swarovski elements sú svetovým znakom vynikajúceho šperkárskeho umenia, majstrovskej kvality a originality, pôvabu a šarmu, krásy a príťažlivosti. Takýto šperk poteší každú ženu. Pri akejkoľvek príležitosti zvýrazní jej čaro osobnosti.

 

Tiež si pozrite informácie a rady o starostlivosti pri šperkoch Swarovski Element aby Vám čo najdlhšie vydržali.